Нина (ninaofterdingen) wrote,
Нина
ninaofterdingen

Как господа с холуями разговаривают

Пане Бжезінські, чи не вважаєте ви Україну невдячним партнером Сполучених Штатів: незважаючи на всю підтримку адміністрації Буша, українська влада провокує все нові й нові політичні кризи, зводячи таким чином нанівець зусилля США з приводу просування на Захід загалом і запрошення до того ж Плану дій щодо членства в НАТО зокрема?
Український політичний хаос, звісно, не допомагає Україні стати більш пов’язаною з НАТО.

На вашу думку, що є головною перешкодою, котра не дозволяє Україні зробити помітний прогрес на шляху до НАТО та ЄС?
Виглядає так, що українська громадська думка більш схиляється до членства України в Європейському Союзі, а не в НАТО, і це виправдано й доречно. Членство в НАТО може стати активним питанням в Україні лише тоді, коли українське населення буде чітко підтримувати такий вступ.

Чи демократична й інтегрована в НАТО та ЄС Україна є не менш важливою для Обами, аніж відновлення більш-менш стабільних відносин із Росією? Чи буде він, наприклад, настільки ж наполегливим у питанні ПДЧ для України, як Джордж Буш?
Гарні відносини з Україною не заважають гарним відносинам з Росією. Не існує обов’язкового протиріччя між цими двома напрямками.

Якою, на ваш погляд, є ключова й реальна причина, чому деякі європейські країни на кшталт Німеччини настільки жорстко виступають проти приєднання України до ПДЧ?
И так далее. Полностью здесь http://glavred.info/archive/2008/10/20/140329-2.html
Я так и не поняла, почему национальная независимость и любовь к свободе с удручающим постоянством проявляются именно в таких формах. Можно подумать, что наблюдаешь одну из сцен, которые так любили живописать в украинских исторических романах Старицкий или Малик, когда нужно было показать отрицательного героя, подлеца, ренегата и предателя: "А чого ясний пан бажають?" И непременно с угодливой улыбочкой и на полусогнутых. Разумеется, гордые казаки или гайдамаки неизменно воздавали по заслугам таким персонажам.
Читать по теме Т.Г.Шевченко "Гайдамаки"
http://lib.ru/SU/UKRAINA/SHEVCHENKO/gaidamak.txt
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 6 comments